ΠΙΝΑΚΕΣ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΚΑ (10) ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΙΣΘΩΣΗΣ ΕΡΓΟΥ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΥΠΑΤΗΣ ΑΡΜΟΣΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΟΗΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ “ΕΣΤΙΑ II: σύστημα ενοικίασης καταλυμάτων για αιτούντες άσυλο στον Πειραιά”

 

                             

ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΚΟ.Δ.Ε.Π.)

Α.Φ.Μ: 999299847, Δ.Ο.Υ: Α’ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                      Πειραιάς 24/1/2020

Ελ. Βενιζέλου &Ζωσιμάδων 11

Τ.K 185 31 Πειραιάς

Τηλ. 210 – 4101753-756

FAX. 210-4178595             

E -mail:   kodepir@gmail.com

 

ΠΙΝΑΚΕΣ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ
ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΚΑ (10) ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΙΣΘΩΣΗΣ
ΕΡΓΟΥ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΥΠΑΤΗΣ
ΑΡΜΟΣΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΟΗΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ “ΕΣΤΙΑ II: σύστημα
ενοικίασης καταλυμάτων για αιτούντες άσυλο στον Πειραιά”

1.Κοινωνικός Λειτουργός [Social Worker]

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

83

2

ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΕΝ
ΠΛΗΡΟΥΣΕ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

3

ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

ΔΕΝ
ΠΛΗΡΟΥΣΕ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

4

ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗ
ΑΡΤΕΜΙΣ

63

5

ΖΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΕΝ
ΠΛΗΡΟΥΣΕ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

6

ΚΟΥΒΑΡΗ ΜΑΡΙΚΑ

ΔΕΝ
ΠΛΗΡΟΥΣΕ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

7

ΚΟΥΝΑΔΗ ΕΛΕΝΗ

72

8

ΚΟΥΡΚΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΕΝ
ΠΛΗΡΟΥΣΕ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

9

ΜΠΕΤΖΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΔΕΝ
ΠΛΗΡΟΥΣΕ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

10

ΜΠΟΥΣΑΪ ΠΑΟΛΑ

ΔΕΝ
ΠΛΗΡΟΥΣΕ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

11

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΔΕΝ
ΠΛΗΡΟΥΣΕ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

12

ΠΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΝ
ΠΛΗΡΟΥΣΕ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

13

ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΕΝ
ΠΛΗΡΟΥΣΕ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

14

ΤΣΙΜΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΕΝ
ΠΛΗΡΟΥΣΕ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

2.Κοινωνικός Επιστήμονας [Social Scientist]

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΑΒΡΑΜΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

Ε.Φ

2

ΑΓΓΕΛΕΤΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ

53

3

ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ

Ε.Φ

4

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Ε.Φ

5

ΓΕΡΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ε.Φ

6

ΓΕΩΡΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

42

7

ΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

57

8

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

38

9

ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

68

10

ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ε.Φ

11

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

48

12

ΚΑΜΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ

25

13

ΚΑΜΠΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

56

14

ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

25

15

ΚΑΡΛΑΓΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

48

16

ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

40

17

ΚΑΡΠΟΖΗΛΟΥ ΟΛΓΑ

50

18

ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

37

19

ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

10

20

ΚΑΨΟΚΕΦΑΛΟΣ
ΒΙΚΤΩΡΑΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ

40

21

ΚΟΙΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

20

22

ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΑΡΙΑ

27

23

ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ ΜΑΡΙΑ

Ε.Φ

24

ΚΟΧΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

51

25

ΚΩΤΣΙΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Ε.Φ

26

ΛΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ε.Φ

27

ΛΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

80

28

ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΘΩΜΑΪΣ

Ε.Φ

29

ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε.Φ

30

ΜΑΛΛΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Ε.Φ

31

ΜΑΝΤΕ ΕΛΕΝΗ

18

32

ΜΑΡΙΟΛΗ ΑΝΝΑ

Ε.Φ

33

ΜΑΡΟΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Ε.Φ

34

ΜΑΤΣΑΪΔΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

Ε.Φ

35

ΜΕΜΕΤ ΠΙΝΑΡ

Ε.Φ

36

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ

58

37

ΜΟΥΡΑΤΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

36

38

ΜΠΙΘΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε.Φ

39

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΣΟΦΙΑ

43

40

ΠΑΓΩΝΑ ΑΡΙΣΤΕΑ

Ε.Φ

41

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

25

42

ΠΑΤΑΡΟΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

47

43

ΠΑΤΡΙΝΟΥ
ΣΩΤΗΡΙΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ

48

44

ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΥ ΑΝΝΑ

Ε.Φ

45

ΠΙΛΑΜΗ ΣΑΒΒΙΝΑ

Ε.Φ

46

ΠΛΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ

Ε.Φ

47

ΠΟΤΑΜΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Ε.Φ

48

ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

Ε.Φ

49

ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Ε.Φ

50

ΡΟΥΦΑ ΧΑΡΟΥΛΑ

43

51

ΣΚΡΙΜΙΖΕΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Ε.Φ

52

ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΗΛΕΚΤΡΑ

33

53

ΣΟΥΛΕΪΜΑΝΑΪ ΓΙΟΥΕΛΑ

49

54

ΣΟΥΡΜΕΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΓΑΠΗ

Ε.Φ

55

ΣΤΑΜΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

25

56

ΣΤΑΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

37

57

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Ε.Φ

58

ΣΤΡΟΥΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

55

59

ΤΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

48

60

ΤΙΜΙΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Ε.Φ

61

ΤΟΥΛΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ

20

62

ΤΣΑΓΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

25

63

ΤΣΑΛΟΥΠΗ ΜΑΡΙΝΑ

35

64

ΤΣΟΤΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Ε.Φ

65

ΤΣΟΥΛΦΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

62

66

ΦΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

27

67

ΧΑΣΙΩΤΗ ΖΩΗ

30

68

ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ

17

69

ABUAISHA MOHAMMED

Ε.Φ

70

BELISHAKU KONSTANDINA

28

 

3.Επόπτης Φιλοξενίας [Accommodation Supervisor]

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

38

2

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΥΛΑ

40

3

ΑΓΙΑΣΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

30

4

ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

53

5

ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

45

6

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

35

7

ΓΡΑΙΚΟΥΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΣΟΥΖΑΝΑ

55

8

ΚΟΥΚΑ
ΑΡΙΣΤΕΑ

85

9

ΚΟΥΛΙΖΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

80

10

ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

70

11

ΡΟΥΣΟΣ ΙΩΣΗΦ

30

12

ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΟΛΓΑ

15

4.Διερμηνέας Φαρσί [Farsi Interpreter]

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΑΜΟΥΙ ΜΑΧΙΝΙ ΡΕΖΑ

50

2

GHANBARI MORTEZA

Ε.Φ

3

IHOUAL HASSENE

Ε.Φ.

4

MOAVENZADEH GHAZNAVI HESSAM

Ε.Φ.

5. Συνοδός [Accompaniment Focal Point]

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΑΔΡΙΑΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

42

2

ΑΪΒΑΛΙΚΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

40

3

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ

48

4

ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

33

5

ΑΝΤΩΝΙΝΗ ΣΟΦΙΑ

60

6

ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

10

7

ΓΑΒΡΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

45

8

ΓΙΑΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

41

9

ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

15

10

ΚΑΣΙΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

38

11

ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

38

12

ΚΑΤΩΜΟΝΙΑΤΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

55

13

ΚΟΣΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

33

14

ΛΑΠΑ ΕΛΕΝΑ

55

15

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

38

16

ΜΑΛΑΤΕΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

39

17

ΜΑΡΓΙΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

62

18

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ

37

19

ΠΑΡΔΑΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ

34

20

ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

58

21

ΣΕΒΑ ΜΑΡΤΣΕΛΑ

31

22

ΤΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

45

23

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

50

24

ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

46

25

ΧΡΗΣΤΟΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

59

26

ZAKALASHVILI GURANDA

80