ΟΡΙΣΤΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΙΣΘΩΣΗΣ ΕΡΓΟΥ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΥΠΑΤΗΣ ΑΡΜΟΣΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΟΗΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΣΤΕΓΑΣΗΣ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΕ ΑΙΤΟΥΝΤΕΣ ΔΙΕΘΝΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΥΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

kodep-logo

                                                                             ΠΕΙΡΑΙΑΣ,
29/01/2019

ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΙΡΑΙΑ                               

(ΚΟ.Δ.Ε.Π.)                                                                            

Ελ. Βενιζέλου & Ζωσιμάδων 11

Τ. Κ . 185 31 Πειραιάς                    

Τηλ  : 210-4101753 – 756

FAX : 210- 4178595                

ΟΡΙΣΤΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ
ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ
ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΙΣΘΩΣΗΣ ΕΡΓΟΥ
ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΥΠΑΤΗΣ ΑΡΜΟΣΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΟΗΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ
ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΣΤΕΓΑΣΗΣ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΕ ΑΙΤΟΥΝΤΕΣ ΔΙΕΘΝΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ
ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΥΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

    1. Υπεύθυνος Ανθρωπίνου
Δυναμικού/Διοίκησης [
HR/Admin. Manager]

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΖΩΡΖΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

57

2

ΘΕΙΑΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

69

3

ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

32

4

ΚΑΡΒΕΛΗ ΟΛΓΑ

43

2.
Κοινωνικός Επιστήμονας [
Social Scientist]

A/A

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΒΙΛΕΛΜΙΝΗ

44

2

ΒΕΒΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

44

3

ΓΚΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

31

4

ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ

58

5

ΚΑΡΚΑΤΖΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

45

6

ΛΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

36

7

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

52

8

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

49

9

ΠΑΠΑΔΙΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ

72

10

ΤΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

42

11

ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

55

12

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

      Ε.Φ.

13

ΔΕΒΕΛΕΓΚΑΣ
ΜΑΡΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

      Ε.Φ.

14

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΣΟΦΙΑ

      Ε.Φ.    

15

ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

      Ε.Φ.

16

ΝΑΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

      Ε.Φ.

17

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΙΡΙΣ

      Ε.Φ.

18

ΤΡΟΥΛΗ ΕΡΑΣΜΙΑ

      Ε.Φ.

3. Οδηγός/ Βοηθός Επόπτη Φιλοξενίας [Driver/ Accommodation Supervisor’s assistant]

A/A

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

80

2

ΕΜΕΝΙΔΗΣ ΕΝΤΚΑΡ

55

3

ΚΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

58

4

ΜΟΥΣΟΥΛΗ ΚΑΝΕΛΛΑ

25

5

ΜΠΑΚΑÏΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

45

6

ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

70

7

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

20

8

ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

74

9

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

52

10

ΦΕΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

45

11

ΜΑΚΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Ε.Φ.

12

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε.Φ.

13

ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Ε.Φ.

4.
Διερμηνέας Αραβικών [
Arabic Interpreter]

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

IBRAHIM MICHAEL

47

2

NACEUR MEJRI

24

3

TIZAOUI RACHIDA

43

4

ΑΜΕΡ ΦΑΤΙΜΑ

50

5

ΜΑΝΣΟΥΡ ΑΚΙΛ

57