ΟΡΙΣΤΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΚΑΕΞΙ (16) ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΙΣΘΩΣΗΣ ΕΡΓΟΥ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΥΠΑΤΗΣ ΑΡΜΟΣΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΟΗΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΣΤΕΓΑΣΗ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΣΕ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΣΤΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

 

 

1260_481271268746045_7529609038076797073_n                                                               

 


 

 

 

 

ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΚΟ.Δ.Ε.Π.)

Πειραιάς-14/6/2018

         

Ελ. Βενιζέλου & Ζωσιμάδων 11                                    

Τ. Κ . 185 31 Πειραιάς                    

Τηλ
: 210-4101753 – 756

FAX : 210- 4178595                           

 

ΟΡΙΣΤΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ
ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ

ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΚΑΕΞΙ (16) ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΙΣΘΩΣΗΣ ΕΡΓΟΥ
ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΥΠΑΤΗΣ ΑΡΜΟΣΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΟΗΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ
ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΣΤΕΓΑΣΗ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΣΕ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΣΤΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

 

1] Υπεύθυνος Έργου (Project Manager)

 

Α/Α

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΧΑΡΑ

50

2

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

90

3

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

45

 

2] Οικονομικός Υπεύθυνος (Financial
Manager)

 

Α/Α

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

85

2

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΕΩΝΗ ΕΛΕΝΗ

60

 

 

3]
Υπεύθυνος Προμηθειών (Supply/Procurements Manager)

 

Α/Α

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΚΕΧΡΙΜΠΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

82

2

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

60

3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

20

 

4] Υπεύθυνος Δεδομένων και Ενημέρωσης
(Data Manager/PI)

 

Α/Α

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

75

2

ΒΟΛΗ-ΣΤΟΥΠΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

60

3

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

50

4

ΖΑΖΙΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ

45

5

ΖΑΦΕΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

50

6

ΖΩΡΖΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ     

30

7

ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

25

8

ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

68

9

ΜΟΝΟΓΙΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

35

10

ΠΕΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

60

11

ΣΑΛΑΜΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ

40

12

ΣΙΑΤΙΡΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

45

13

ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΥ EYTYXIA

68

14

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

45

15

ΧΑΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ

55

 

5] Υπεύθυνος Ανθρωπίνου
Δυναμικού/Διοίκησης (HR/Admin.Manager)

 

Α/Α

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

60

 

6] Νομικός Σύμβουλος (Legal Advisor)

 

A/A

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΣΑΛΑΜΕΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

90

 

 

 

7] Συντονιστής Ομάδας Υπηρεσιών
(Services Team Coordinator)

 

Α/Α

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

30

2

ΔΗΜΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

40

3

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

55

4

ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

40

5

ΜΟΥΤΣΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

45

6

ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

70

7

ΜΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

50

8

ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

50

 

8] Κοινωνικός Επιστήμονας (Social
Scientist)

 

Α/Α

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

50

2

ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

55

3

ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

25

4

KASEYA ΒΑΜΒΙ ELPIDA

20

5

ΚΑΨΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

35

6

ΚΟΥΝΑΔΗ ΕΛΕΝΗ

55

7

ΜΑΡΙΧΩΛΑ ΜΑΡΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ

30

8

ΜΕΓΑ ΝΑΥΣΙΚΑ

35

9

ΤΖΑΝΗ ΖΩΗ

25

10

ΧΑΛAΒΑΖΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

25

 

9] Επόπτης Φιλοξενίας (Accommodation
Supervisor)

 

Α/Α

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΑΒΡΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

35

2

ΒΑΛΤΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

35

3

ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

65

4

ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

10

5

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

25

6

ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

5

7

ΚΕΦΑΛΑΔΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ

20

8

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

40

9

ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΣΗΦΙΝΑ

50

10

ΚΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ

35

11

ΛΑΚΜΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

40

12

ΛΙΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

25

13

ΜΑΡΙΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

35

14

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

50

15

ΜΠΑΤΟΥΔΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

60

16

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

45

17

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

15

18

ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

35

19

ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

45

20

ΣΙΑΜΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ

5

21

ΧΑΜΠΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ

25

22

ΓΚΟΥΖΙΩΤΗ ΑΛΕΞΙΑ

ΕΦ

23

ΡΕΜΠΟΥΛΑΚΗ ΖΑΜΠΙΑ

ΕΦ

 

10] Διερμηνέας Αραβικών (Arabic
Interpreter)

 

A/A

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

25

2

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

50

3

ΜΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ

63

4

ΜΩΧΑΜΑΝΤ ΓΑΙΘ

70

5

ΜΩΧΑΜΑΝΤ ΟΜΑΡ

20

6

ΤΙΖΑΟΥΙ ΡΑΣΙΝΤΑ

75

7

CHAMMA MOHAMED

40

8

IBRAHIM FADEL EMAD

55

9

MAAROUF AHMAD

30

10

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΦ

 

11] Διερμηνέας Φαρσί/Νταρί
(Farsi/Dari Interpreter)

 

A/A

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

RAHIMI EIVAS

70

2

RASULI REZA

60

 

 

 

 

12] Συνοδός (Accompaniment Focal
Point)

 

A/A

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

1

ΒΑΤΣΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

45

2

ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

65

3

ΘΑΝΑΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΣ

30

4

ΚΥΠΑΡΙΣΣH ΑΓΓΕΛΙΚΗ

30

5

ΜΑΛΑΤΕΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

30

 

 

 

 

 

1260_481271268746045_7529609038076797073_n                                                              

 


 

 

 

 

ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΙΡΑΙΑ  (ΚΟ.Δ.Ε.Π.)

Πειραιάς-14/6/2018

         

Ελ. Βενιζέλου & Ζωσιμάδων 11                                    

Τ. Κ . 185 31 Πειραιάς                    

Τηλ
: 210-4101753 – 756

FAX : 210- 4178595                           

 

ΟΡΙΣΤΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ
ΓΙΑ ΤΗΝ

ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΚΑΕΞΙ (16) ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΙΣΘΩΣΗΣ ΕΡΓΟΥ
ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΥΠΑΤΗΣ ΑΡΜΟΣΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΟΗΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ
ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΣΤΕΓΑΣΗ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΣΕ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΣΤΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

1] Υπεύθυνος Έργου (Project Manager)

 

Α/Α

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

90

ΕΠΙΤΥΧΟΥΣΑ

2

ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΧΑΡΑ

50

ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΑ

 

2] Οικονομικός
Υπεύθυνος (Financial Manager)

 

Α/Α

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1

ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

85

ΕΠΙΤΥΧΩΝ

2

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΕΩΝΗ ΕΛΕΝΗ

60

ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΑ

       

 

 

           3] Υπεύθυνος Προμηθειών (Supply/Procurements Manager)

 

Α/Α

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1

ΚΕΧΡΙΜΠΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

82

ΕΠΙΤΥΧΟΥΣΑ

2

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

60

ΕΠΙΛΑΧΩΝ

 

4] Υπεύθυνος
Δεδομένων και Ενημέρωσης (Data Manager/PI)

 

Α/Α

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

75

ΕΠΙΤΥΧΟΥΣΑ

2

ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

68

1η ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΑ

3

ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΥ EYTYXIA

68

2η ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΑ

 

5] Υπεύθυνος
Ανθρωπίνου Δυναμικού/Διοίκησης (HR/Admin.Manager)

 

Α/Α

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1

ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

60

ΕΠΙΤΥΧΟΥΣΑ

 

6] Νομικός Σύμβουλος
(Legal Advisor)

 

A/A

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1

ΣΑΛΑΜΕΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

90

ΕΠΙΤΥΧΟΥΣΑ

 

7] Συντονιστής
Ομάδας Υπηρεσιών (Services Team Coordinator)

 

Α/Α

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1

ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

70

ΕΠΙΤΥΧΩΝ

2

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

55

ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΑ

 

8] Κοινωνικοί
Επιστήμονες (Social Scientist)

 

Α/Α

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1

ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

55

ΕΠΙΤΥΧΟΥΣΑ

2

ΚΟΥΝΑΔΗ ΕΛΕΝΗ

55

ΕΠΙΤΥΧΟΥΣΑ

3

ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

50

ΕΠΙΤΥΧΟΥΣΑ

4

ΚΑΨΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

35

ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΑ

5

ΜΕΓΑ ΝΑΥΣΙΚΑ

35

ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΑ

6

ΜΑΡΙΧΩΛΑ ΜΑΡΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ

30

ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΑ

 

9] Επόπτες
Φιλοξενίας (Accommodation Supervisor)

 

Α/Α

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1

ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

65

ΕΠΙΤΥΧΩΝ

2

ΜΠΑΤΟΥΔΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

60

ΕΠΙΤΥΧΟΥΣΑ

3

ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΣΗΦΙΝΑ

50

ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΑ

4

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

50

ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΑ

 

10] Διερμηνείς
Αραβικών (Arabic Interpreter)

 

A/A

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1

ΤΙΖΑΟΥΙ ΡΑΣΙΝΤΑ

75

ΕΠΙΤΥΧΟΥΣΑ

2

ΜΩΧΑΜΑΝΤ ΓΑΙΘ

70

ΕΠΙΤΥΧΩΝ

3

ΜΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ

63

ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΑ

4

IBRAHIM FADEL EMAD

55

ΕΠΙΛΑΧΩΝ

 

11] Διερμηνέας
Φαρσί/Νταρί (Farsi/Dari Interpreter)

A/A

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1

RAHIMI  EIVAS

70

ΕΠΙΤΥΧΩΝ

2

RASULI REZA

60

ΕΠΙΛΑΧΩΝ

 

 

12] Συνοδός
(Accompaniment Focal Point)

 

A/A

ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1

ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

65

ΕΠΙΤΥΧΟΥΣΑ

2

ΒΑΤΣΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

45

ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΑ